POLSKI ZWIĄZEK ŁYŻWIARSTWA SZYBKIEGO
KALENDARZ RAPORT
DATA NAZWA WYDARZENIA MIEJSCE  
12-14.09.2014 Danubia 1 ( 8+1)
Mercurea Ciu
ZOBACZ
27-28.09.2014 OZR + PP
Sanok
ZOBACZ
03-05.10.2014 Danubia(ABCN)+ Europa Cup(S) 1 (8+1)
Elbląg
ZOBACZ
11-12.10.2014 OZR + PP
Elbląg
ZOBACZ
18-19.10.2014 Invitation Cup
Heerenveen
ZOBACZ
18-19.10.2014 Evo Cup
Orsha
ZOBACZ
06-09.11.2014 Alta Valtellina Trophy
Bormio
ZOBACZ
07-09.11.2014 World Cup 1
SLC
ZOBACZ
07-09.11.2014 OZR + PP
Gdańsk
ZOBACZ
14-16.11.2014 World Cup 2
Montreal
ZOBACZ
22-23.11.2014 Evo Cup
Białystok
ZOBACZ
28-30.11.2014 Danubia 3 (8+1)
Graz
ZOBACZ
05-06.12.2014 OZR + PP
Białystok
ZOBACZ
12-14.12.2014 World Cup 3
Shanghai
ZOBACZ
19-21.12.2014 World Cup 4
Seul
ZOBACZ
19-21.12.2014 Danubia(ABCN)+ Europa Cup(S) 1 (8+1)
Spisska N.Ves
ZOBACZ
10-11.01.2015 Danubia 3 (8+1)
Benakty
ZOBACZ
16-17.01.2015 OZR + PP
Białystok
ZOBACZ
23-25.01.2015 European Championship
Dordrecht
ZOBACZ
23-25.01.2015 Evo Cup
St.Petersburg
ZOBACZ
31-01.01-02.2015 OZR+PP - finał
Gdańsk
ZOBACZ
06-08.02.2015 World Cup 5
Drezno
ZOBACZ
13-15.02.2015 World Cup 6
Erzurum
ZOBACZ
21-22.02.2015 OOM+MPJ short-track
Krynica-Zdrój
ZOBACZ
27-01.02-03.2015 Mistrzostwa Świata Juniorów short-track
Osaka
ZOBACZ
06-08.03.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów
Elbląg
ZOBACZ
13-15.03.2015 Mistrzostwa Świata short-track
Moskwa
ZOBACZ
14-15.03.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików short-track
Białystok
ZOBACZ
19-20.09.2015 Invitation Cup
Drezno
ZOBACZ
25-27.09.2015 Danubia 1 ( 7+1) (25-27.09.15)
Graz
ZOBACZ
03-04.10.2015 OZR
Sanok
ZOBACZ
05-15.10.2015 Development Program ISU (05-15.10.15)
Bormio
ZOBACZ
10-11.10.2015 Invitation Cup
Dordrecht
ZOBACZ
17-18.10.2015 OZR
Gdańsk
ZOBACZ
23-25.10.2015 Danubia 2 ( 7+1) (23-25.10.15)
Miercurea
ZOBACZ
30-01.10-11.2015 World Cup 1
Montreal
ZOBACZ
06-08.11.2015 World Cup 2
Toronto
ZOBACZ
14-15.11.2015 OZR
Gdańsk
ZOBACZ
20-22.11.2015 Danubia 3 (7+1) (20-22.11.15)
Sofia
ZOBACZ
27-29.11.2015 5th EVO CUP-BIAŁYSTOK CUP in Short Track Speed Skating November 27-29.11.2015 Białystok
Białystok
ZOBACZ
04-06.12.2015 OZR (5-6.12.15)
Białystok
ZOBACZ
04-06.12.2015 World Cup 3
Nagoya
ZOBACZ
12-13.12.2015 World Cup 4
Shanghai
ZOBACZ
18-20.12.2015 Danubia 4 (7+1) (18-20.12.15)
Spisska Nova Ves
ZOBACZ
04-14.01.2016 Development Program ISU (04-14.01.16)
Budapeszt
ZOBACZ
09-10.01.2016 OZR
Gdańsk
ZOBACZ
15-17.01.2016 Danubia 5 (7+1) (15-17.01.16)
Sanok
ZOBACZ
22-24.01.2016 European Championship
Sochi
ZOBACZ
29-31.01.2016 Mistrzostwa Świata Juniorów (29-31.01.16)
Sofia
ZOBACZ
05-07.02.2016 World Cup 5
Drezno
ZOBACZ
12-14.02.2016 World Cup 6
Dordrecht
ZOBACZ
20-21.02.2016 OZR - Finał
Opole
ZOBACZ
26-28.02.2016 Danubia 6 (7+1) (26-28.02.16)
Ventspils
ZOBACZ
26-28.02.2016 MP Młodzików+MMP
Elbląg
ZOBACZ
04-06.03.2016 MP Seniorów
Gdańsk
ZOBACZ
11-13.03.2016 World Championship
Seoul
ZOBACZ
12-13.03.2016 OOM + MPJ
Woj. Dolnośląskie/ ŚWIDNICA
ZOBACZ
18-20.03.2016 Europa Cup Finał (18-20.03.16)
Budapeszt
ZOBACZ
24-25.09.2016 COURMAYEUR CUP
Courmayeur
ZOBACZ
01-02.10.2016 OZR + PP
Sanok
ZOBACZ
07-09.10.2016 Danubia (2) Jun CD
Benatki
ZOBACZ
08-09.10.2016 Invitation Cup
Leeuwarden
ZOBACZ
04-06.11.2016 Puchar Świata ST (1)
Calgary
ZOBACZ
05-06.11.2016 OZR + PP
Gdańsk
ZOBACZ
11-13.11.2016 6th EVO CUP-BIAŁYSTOK CUP in Short Track Speed Skating
Białystok
ZOBACZ
11-13.11.2016 Puchar Świata ST (2)
Salt Lake City
ZOBACZ
26-28.11.2016 Danubia (3) Jun AB
Sofia
ZOBACZ
03-04.12.2016 OZR + PP
Białystok
ZOBACZ
09-11.12.2016 Puchar Świata (3)
Sanghaj
ZOBACZ
16-18.12.2016 Puchar Świata (4)
Gangneung
ZOBACZ
16-18.12.2016 Danubia (4 ) Jun AB
Sanok
ZOBACZ
06-08.01.2017 Danubia ( 5 ) Jun CD
Budapeszt
ZOBACZ
13-15.01.2017 ME
Torino
ZOBACZ
21-22.01.2017 OZR + PP
Opole
ZOBACZ
27-29.01.2017 MŚ Junior
Innsbruck
ZOBACZ
29-09.01-02.2017 UNIWERSJADA
Almaty
ZOBACZ
03-05.02.2017 Puchar Świata (5 )
Drezno
ZOBACZ
10-12.02.2017 Danubia ( 6) Jun CD
Zagrzeb
ZOBACZ
10-12.02.2017 Puchar Świata (6)
Mińsk
ZOBACZ
11-18.02.2017 EYOF
Erzurum
ZOBACZ
17-18.02.2017 MP Młodzików i Młodzieżowców
Białystok
ZOBACZ
24-26.02.2017 MP Seniorów
Opole
ZOBACZ
10-12.03.2017
Rotherdam
ZOBACZ
17-19.03.2017 Sanghaj Trophy
Sanghaj
ZOBACZ
17-19.03.2017 OZR Finał
Gdańsk
ZOBACZ
24-26.03.2017 Europa Cup Finał ABCD
Hasselt
ZOBACZ
SPONSORZY
PARTNERZY