POLSKI ZWIĄZEK ŁYŻWIARSTWA SZYBKIEGO
Powołania na akcje szkoleniowe 2016/2017 SH

Powołania od kwietnia 2016 r:

Powołanie na zgrupowanie Opole 26.02-06.03.2017

Powołanie na zrupowanie Opole 20-23.02.2017

Powołanie PŚ Mińsk 08-13.02.2017

Powołanie Puchar Świata Drezno 01-06.02.2017

Powołanie Zgrupowanie szkoleniowe Opole 22.01-01.02.2017

Powołania Mistrzostwa Świata Juniorów 24-30.01.2017

Powołanie Mistrzostwa Europy 11-16.01.2017

Powołanie Zawody Danubia Budapeszt 05-09.10.2017

Powołanie Zgrupowanie Opole 27.12.2016 - 11.01.2017

Powołanie Danubia Sanok 15-18.12.2016

Powołanie Puchar Świata Szanghaj i Gangneung 05-19.12.2016

Powołanie Zgrupowanie Opole 20-30.11.2016

Powołanie Danubia Sofia 24-28.11.2016

Powołanie na PŚ Calgary i SLC 24.10-14.11.2016

Powołanie na zgrupowanie - Opole 09-19.10.2016

Powołanie Danubia Benatky 05-10.10.2016

Powołanie Invitation Cup Leeuwarden 05-10.10.2016

Powołanie Danubia 21-26.09.16

Powołanie na zawody Courmayeur 22-25.09.16

Powołanie Gdańsk 16-29.08.16

Powołanie na zgrupowanie 22.07-06.08.16 Opole

Powołanie na badania 21-22.07.2016

Powołanie Inzell 1-12.07.16

Powołanie Zakopane 10-25.06.16

Powołania na badania short track 24.05.16

Powołanie na zgrupowanie Opole 01-15.05.2016

Powołania na badania short track 25-26.04.16

 

Powołania w roku 2016:

Powołanie Europa Cup Budapeszt

Powołnie MŚ SEUL 8-14.03.16

Powołanie Danubia Ventspils 25-29.02.16

Powołanie Dordrecht 7-15.02.16

Powołanie Drezno 3-7.02.16

MŚ SOFIA 27.01-01.02.16

Powołanie Sochi 19-25.01.16

Powołanie Danubia Sanok 14-17.16

Powołanie Danubia 17-23.12.15 Spiska

Powołanie Nagoi/ Shanghai 30.11-14.12.15

Powołanie Danubia Sofia 19-23.11.15

Powołanie Opole 16-30.11.2015

Powołanie Bormio ITA 10-16.11.15

Powołanie Toronto / Montreal 2015 26.10-09.11

Powołanie Opole 18-26.10.2015

Powołanie Danubia 21-26.10.2015

Powołanie Invitation Cup 7-12.10.2015

Zgrupowowanie Opole, Drezno , Graz 10.09-02.10.15

Badania lekarskie Warszawa 01-03.07.15

Powołanie szkoleniowe 19-31.08.2015 Gdańsk

Powołanie szkoleniowe 02-14.08.2015 Gdańsk

Badania Lipiec

Powołanie Zakopane 03-16.07.2015

Powołanie Spała 15-29.06.2015

Puchar Świata - Drezno 04-09.02.2015

Mistrzostwa Europy - Dordrecht 18-26.01.2015

Benatki -Danubia Series 8-12.01.2014

Powołania w sezonie 2014/2015:

03-05.09.2014 Warszawa badania

02-05.10.2014 Danubia Elbląg

19-29.10.2014 Bormio

16-20.10.2014 Invitation Cup

2-17.11.2014 Salt Lake City/Montreal PŚ

26.11-1.12.2014 Danubia Graz

18-21.12.2014 Danubia Spisska NW.

09-22.12.2014 Shanghai/Seul PŚ

 

 

 

 

SPONSORZY
PARTNERZY