POLSKI ZWIĄZEK ŁYŻWIARSTWA SZYBKIEGO
Powołania na akcje szkoleniowe 2016/2017 TD

Powołania sezon 2016/2017:

Puchar Świata Juniorów Collalbo 19-23.01.2017

Zgrupowanie Zakopane 15-19.01.2017

Zgrupowanie i PŚ Berlin 18-30.01.2017

Zgrupowanie ISU Collalbo 12-20.01.2017

Zgrupowanie Berlin 08-15.01.2017

Zgrupowanie Zakopane 06-13.01.2017

Zgrupowanie Zakopane 02-13.01.2017

Mistrzostwa Europy Heerenveen 02-09.01.2017

Zgrupowanie Zakopane 27-31.12 - seniorzy

Zgrupowanie Zakopane 27-31.12.2016 - juniorzy

Zgrupowanie Zakopane 18-23.12.2016

Zgrupowanie Berlin 18-23.12.2016

Zgrupowanie Warszawa 05-12.2016

Zgrupowanie Zakopane 04-12.12.2016

PŚ Heerenveen 05-12.12.2016 - seniorzy

PŚ Heerenveen 05-12.12.2016 - juniorzy

PŚ Astana 26.11-05.12.2016

PŚ Mińsk 24-28.11.2016

Zgrupowanie Warszawa 18-24.11.2016

ISU Camp Mińsk 17-24.11.2016

Zgrupowanie Berlin 05-14.11.2016 - kadra juniorsko-młodzieżowa

Zgrupowanie Berlin 05-14.11.2016 - kadra seniorska

Powołanie na PŚ w Harbin i Nagano 04-21.11.2016

Powołanie na zgrupowanie Inzell 17-29.10.2016 - juniorzy

Powołanie na zgrupowanie Inzell 17-30.10.2016 - kobiety

Powołanie na zgrupowanie Inzell 17-30.10.2016 - mężczyźni

Powołanie na zgrupowanie szkoleniowe Inzell 8-15.10.16 JOANNA STASZKIEWICZ

Powołanie na zgrupowanie szkoleniowe Inzell 01-12.10.16 Wiesław Kmiecik

Powołanie na zgrupowanie szkoleniowe Inzell 01-12.10.16 Krzysztof Niedzwiedzki

Powołanie na zgrupowanie szkoleniowe Inzell Witold Mzur 29.09-12.10.16

Powołanie na Zgrupowanie Szkoleniowe 17-24.09.16 Berlin

Powołanie na Zgrupowanie Szkoleniowe 14-25.09.16 Berlin

Powołanie Zgrupowanie Spała 31.08-06.09.16

Powołania na badania 12-14.09.16

Powołania na konsultacje szkol. Zakopane 28.08-04.09.16

Powołania na badania 13.09.16

Powołanie Baselga 9-22.08.16

Powołanie Sanok 13-26.08.16

Powołanie Inzell 10-24.07.16

Powołanie Zieleniec - Inzell 29.06-18.07.16

Powołanie Inzell ISU 3-10.07.16

Powołanie zgrupowanie Spała 15-24.06.16

Powołanie na badania 13-15.06.16

Powołanie na zgrupowanie zieleniec 01-14.06.2016

Powołanie na badania 22-29.05.16

Powołanie na badania 16-17.05.16

Powołanie na zgrupowanie Zakopane 22-29.05.2016

Powołanie na zgrupowanie Zakopane 02-11.05.2016

 

Powołanie na akcje 2015/2016r.:

Powołanie Heerenveen 7-14.03.16

Powołanie MŚ Berlin 27-02-07.03.16

Powołanie MŚ Sprint Seul 21-28.02.16

Powołanie Viking Race 24-28.02.16

Powołanie Changchun 2016.01-14.03

Powołanie Zakopane 18-27.02.16

Powołanie Zakopane 14-25.02.2016

Powołanie Stavanger 25.01-01.02.16

Powołnie Zakopane 13-22.01.16

Powołanie Zakopane 11-22.01.16

Powołanie Baselga 2016

Powołanie ME MIŃSK 2016

Powołanie Grand Canaria 2016

 

Powołanie Zgrupowania Grand Canaria 12-22.12.15

Powołanie na zgrupowanie Zakopane 14-23.12.15

Powołanie Inzell Heerenveen 28.11-14.12.2015

Powołanie Belin i PŚ 23.11-01.12.15

Powołanie Groningen 12-16.11.2015

Powołanie Berlin 4-16.11.15

Powołanie Calgary / SLC 03-23.11.2015

Powołanie Inzell 17-26.10.15

Powołanie Inzell 17-26.10.2015

Powołanie Inzell 01-12.10.2015 MŁ.

Powołanie zgrupowanie Inzell 01-12.10.2015

 Zgrupowanie Berlin 17-26.09.15

 Badania 15-16.09.15

Zgrupowanie Berlin 17-26.09.15

Powołani Zakopane 05-11.09.15

Powołanie Spała 03-09.09.15

Powołanie Badania Instytut 10-18.09.15

Powołanie Sanok 13-26.08.15

Powołanie Szklarska 13-26.08.2015

Powołanie Calgary Kanada 13.08-01.09.15

Powołanie Inzell

Powołanie Inzell lipiec 2015

Powołanie Insell 5-12.07 Lipiec 2015

Powołanie Badania mężczyźni 15.06.2015

Powołanie Spała 15-26.2015

Powołanie Zakopane 15-26.06.2015

Powołanie 15-26.06.2015 Zieleniec

Powołanie na badania 8-9.06.2015

Powołanie Zakopane 26.05-05.06.2015

Powołanie Spała 30.05-05.06.2015

Powołanie Krynica- Spała 2015

Powołanie na badania kobiet MAJ 201505.2015

Konsultacja szkoleniowa 03-10.

Konsultacja szkoleniowa 26.04-03.05.2015

MŚ Moskwa powołanie

PŚ Erfurt powołanie

Europa Cup powołanie

Zakopane 2-9.02.2015 Juniorzy

Heerenveen 02-09.02.2015 Puchar Świata

Berlin 28.01-3.02.2015 sprint

Hamar 26.01-2.02.2015 Puchar Świata

Heerenveen 28.01-2.02.2015 Viking Race

Zakopane 12-26.01.2015 Juniorzy

Grand Canaria 13-22.01.2015

Collalbo 13-22.01.2015 Juniorzy

Chelabinsk 5-12.01.2014 Mistrzostwa Europy

Erfurt 2-4.01.2014 Juniorzy

Teneryfa 1-5.01.2014

Zakopane 1-5.01.2014

Powołania w sezonie 2014/2015:

18-29.06.2014 Zakopane

21-27.06.2014 Spała Juniorzy

12-25.07.2014 Inzell Juniorzy

15-27.07.2014 Inzell

13-26.08.2014 Sanok

13-26.08.2014 Sanok Juniorzy

01-10.09.2014 Spała

15-16.09.2014 Warszawa badania

17-26.09.2014 Berlin Juniorzy

01-12.10.2014 Inzell

01-12.10.2014 Inzell Juniorzy

17-29.10.2014 Inzell

17-29.10.2014 Inzell Juniorzy

14-15.10.2014 Mińsk PŚJ

17-23.12.2014 Zakopane Juniorzy

18-23.12.2014 Zakopane

SPONSORZY
PARTNERZY