ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Miejsce | Data | Zawodnicy biorący udział w zgrupowaniu |
---|---|---|
Konsultacja szkoleniowa - Spała | 2018.01.01-02 | Bródka Zbigniew / Szymański Jan / Wielgat Adrian / Janicki Artur / Bachanek Marcin / Złotkowska Luiza / Waś Artur / Nogal Artur / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Mazur Witold / Nieminen Toumas / Mrozińska Natalia |
Mistrzostwa Europy - Kołomna | 2018.01.02-08 | Bachleda-Curuś Katarzyna / Złotkowska Luiza / Czerwonka Natalia / Woźniak Katarzyna / Czyszczoń Magdalena / Bródka Zbigniew / Szymański Jan / Niedźwiedzki Konrad / Wielgat Adrian / Bachanek Marcin / Michalski Piotr / Nogal Artur / Kłosiński Sebastian / Niedźwiedzki Krzysztof / Mazur Witold / Skoneczny Arkadiusz / Nieminen Toumas / Mrozińska Natalia / Nowak Martyna / Białkowska Ewa / Derks Roman |
Zgrupowanie szkoleniowe - Inzell | 2018.05.01-05.02 | Artur Waś |
Zgrupowanie szkoleniowe - Spała | 2018.01.04-10 | Janicki Artur |
Zgrupowanie szkoleniowe - Zakopane | 2018.02.08-14 | Bachleda-Curuś Katarzyna / Woźniak Katarzyna / Czyszczoń Magdalena / Niedźwiedzki Krzysztof / Michał Grubiak / Wójcik Patryk |
Zgrupowanie szkoleniowe - Inzell | 2018.01.08-22 | Bachleda-Curuś Katarzyna / Woźniak Katarzyna / Czyszczoń Magdalena / Bródka Zbigniew / Szymański Jan / Wielgat Adrian / Bachanek Marcin / Janicki Artur / Czerwonka Natalia / Złotkowska Luiza / Mazur Witold / Mrozińska Natalia / Niedźwiedzki Krzysztof /Jerzy Kochaj / Michał Grubiak / Wójcik Patryk / Skoneczny Arkadiusz |
Puchar Świata - Erfurt | 2018.01.15-21 | Bachleda-Curuś Katarzyna / Woźniak Katarzyna / Czyszczoń Magdalena / Złotkowska Luiza / Czerwonka Natalia / Michalski Piotr / Nogal Artur / Kłosiński Sebastian / Bródka Zbigniew / Szymański Jan / Niedźwiedzki Konrad / Wielgat Adrian / Bachanek Marcin /Wójcik Patryk/ Janicki Artur / Cieślak Roland / Niedźwiedzki Krzysztof / Mazur Witold / Nieminen Toumas / Skoneczny Arkadiusz / Mrozińska Natalia /Jerzy Kochaj / Grubiak Michał / Nowak Martyna / Krysztofiak Hubert |
Zgrupowanie szkoleniowe - Inzell | 2018.01.21-28 | Bachleda-Curuś Katarzyna / Woźniak Katarzyna / Czyszczoń Magdalena / Złotkowska Luiza / Czerwonka Natalia / Bródka Zbigniew / Szymański Jan / Niedźwiedzki Konrad / Wielgat Adrian / Bachanek Marcin / Janicki Artur / Niedźwiedzki Krzysztof / Mazur Witold / Skoneczny Arkadiusz / Mrozińska Natalia /Jerzy Kochaj / Grubiak Michał / Patryk Wójcik |
Zgrupowanie szkoleniowe - Inzell | 2018.01.21-02.02 | Michalski Piotr / Nogal Artur / Kłosiński Sebastian / Nieminen Toumas / Alex Miritz / Ewa Białkowska |
Puchar Świata -Innsbruck | 2018.01.26-29 | Bachanek Marcin / Janicki Artur |
Konsultacja szkoleniowa Warszawa | 2018.01.28-30 | Bachleda-Curuś Katarzyna / Czerwonka Natalia / Czyszczoń Magdalena / Niedźwiedzki Konrad / Wielgat Adrian / Szymański Jan / Skoneczny Arkadiusz / Niedźwiedzki Krzysztof / Mazur Witold |
Zgrupowanie szkoleniowe Spała | 2018.02.08-27 | Bachanek Marcin / Janicki Artur / Woźniak Katarzyna |
Puchar Świata S.L.City | 2018.02.27-03.04 | Bachanek Marcin |
Konsultacja szkoleniowa Changhun | 2018.02.25-03.03 | Kłosiński Sebastian /Michalski Piotr / Nieminen Toumas |
Konsultacja szkoleniowa Zakopane | 2018.02.28-03.07 | Złotkowska Luiza / Wielgat Adrian / Bródka Zbigniew / Szymański Jan / Woźniak Katarzyna / Niedźwiedzki Konrad / Niedźwiedzki Krzysztof /Mazur Witold / Mrozińska Natalia |
Mistrzostwa Świata w wieloboju sprinterskim Changhun | 2018.03.02-06 | Kłosiński Sebastian /Michalski Piotr / Nieminen Toumas |
Mistrzostwa Świata w wieloboju Amstardam | 2018.03.06-12 | Czerwonka Natalia / Woźniak Katarzyna / Złotkowska Luiza / Szymański Jan / Niedźwiedzki Konrad / Mazur Witold / Niedźwiedzki Krzysztof / Skoneczny Arkadiusz / Mrozińska Natalia / Derks Roman |
Puchar Świata Mińsk | 2018.03.15-19 | Złotkowska Luiza / Czerwonka Natalia / Kłosiński Sebastian / Nogal Artur / Michalski Piotr / Skoneczny Arkadiusz |
Puchar Świata Mińsk | 2018.03.15-19 | Czerwonka Natalia / Kłosiński Sebastian / Nogal Artur / Michalski Piotr / Skoneczny Arkadiusz |
Zgrupowanie szkoleniowe - Lloret de Mare | 2018.05.11-27 | Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Oficjalski Gaweł / Żurek Damian / Ziomek Kaja / Wójcik Andżelika / Adrian Wielgat / Bachanek Marcin / Janicki Artur / Owczarek Mateusz / Burzykowski Dawid / Palka Szymon / Wójcik Patryk / Mazur Witold / Tristan Loy / Toumas Nieminen / Arkadiusz Skoneczny |
Zgrupowanie szkoleniowe - Spała | 2018.05.01-09 | Artur Waś |
Zgrupowanie szkoleniowe - Spała | 2018.05.24-31 | Artur Waś |
Zgrupowanie szkoleniowe - Zieleniec | 2018.06.06.-16 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin / Janicki Artur / Burzykowski Dawid / Palka Szymon / Wójcik Patryk / Owczarek Mateusz/ Złotkowska Luiza / Witold Mazur / Tristan Loy / Rafał Babecki |
Zgrupowanie szkoleniowe - Spała | 2018.06.06-22 | Nogal Artur / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia / Ziomek Kaja / Wójcik Andżelika / Toumas Nieminen / Arkadiusz Skoneczny / Dominika Wrzosek / Hubert Krysztofiak |
Zgrupowanie szkoleniowe - Spała | 2018.06.16-23 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin / Janicki Artur / Bródka Zbigniew / Burzykowski Dawid / Palka Szymon / Wójcik Patryk / Owczarek Mateusz / Złotkowska Luiza / Czyszczoń Magdalena / Witold Mazur / Tristan Loy / Rafał Babecki |
Zgrupowanie szkoleniowe Sopot | 2018.06.17-07.01 | Artur Waś |
Zgrupowanie szkoleniowe Inzell | 2018.07.06-26 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin / Janicki Artur / Bródka Zbigniew / Burzykowski Dawid / Palka Szymon / Wójcik Patryk/ Owczarek Mateusz / Złotkowska Luiza / Czyszczoń Magdalena / Witold Mazur / Tristan Loy / Rafał Babecki / Nogal Artur /Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia / Ziomek Kaja / Wójcik Andżelika / Toumas Nieminen / Arkadiusz Skoneczny / Dominika Wrzosek |
Zgrupowanie szkoleniowe Spała | 2018.07.27-08.04 | Waś Artur/ Modelski Michał |
Zgrupowanie szkoleniowe Mińsk | 2018.08.12-25 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Wójcik Patryk / Owczarek Mateusz/ Złotkowska Luiza /Czyszczoń Magdalena / Witold Mazur / Tristan Loy / Rafał Babecki / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia/ Ziomek/ Kaja/ Wójcik Andżelika/ Toumas Nieminen /Arkadiusz Skoneczny/ Maliszewski Piotr |
Zgrupowanie szkoleniowe Opole | 2018.09.01-10 | Natalia Czerwonka/ Kaja Ziomek/ Andżelika Wójcik/ Artur Waś/ Artur Nogal/ Gaweł Oficjalski/ Piotr Michalski/ Sebastian Kłosiński/ Jan Świątek/ Damian Żurek/ Dominika Wrzosek/ Arkadiusz Skoneczny/ Toumas Nieminen/ Hubert Krysztofiak |
Zgrupowanie szkoleniowe Grosetto | 2018.09.04-15 | Złotkowska Luiza/ Czyszczoń Magdalena/ Bosiek Karolina/ Wielgat Adrian/ Bachanek Marcin/ Janicki Adrian/ Wójcik Patryk/ Owczarek Mateusz/ Burzykowski Dawid/ Palka Szymon/ Tristan Loy/ Mazur Witold/ Wójcik Magdalena |
Zgrupowanie szkoleniowe Inzell | 2018.09.20-10.04 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Wójcik Patryk / Złotkowska Luiza /Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew / Witold Mazur / Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Wójcik Andżelika/ Toumas Nieminen /Arkadiusz Skoneczny/ Maliszewski Piotr |
Zawody międzynarodowe Inzell | 2018.10.04-08 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Wójcik Patryk / Złotkowska Luiza /Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew / Witold Mazur / Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Wójcik Andżelika/ Toumas Nieminen /Arkadiusz Skoneczny/ Maliszewski Piotr |
Zgrupowanie szkoleniowe Spała | 2018.10.12-25 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Wójcik Patryk / Owczarek Mateusz / Złotkowska Luiza /Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew / Witold Mazur / Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Wójcik Andżelika/ Toumas Nieminen /Arkadiusz Skoneczny/ Maliszewski Piotr / Alex Moritz/ Natalia Pawelska/ Damian Parol/ Hubert Krysztofiak |
Konsultacja szkoleniowa Spała | 2018.11.02-11 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Wójcik Patryk / Owczarek Mateusz /Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew / Witold Mazur / Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / Żurek Damian / Oficjalski Gaweł / Świątek Jan / Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Wójcik Andżelika/ Toumas Nieminen /Arkadiusz Skoneczny/ Dominika Wrzosek/ Hubert Krysztofiak/ Natalia Pawelska |
Konsultacja szkoleniowa Obihiro | 2018.11.09-15 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Wójcik Patryk/ Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew /Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian/ Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Toumas Nieminen |
Puchar Świata Obichiro | 2018.11.15-19 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Wójcik Patryk/ /Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew /Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian/ Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Toumas Nieminen |
Konsultacja szkoleniowa Spała | 2018.11.15-19 | Palka Szymon/ Burzykowski Dawid/ Owczarek Mateusz/ Żurek Damian/ Janicki Artur/ Wójcik Andżelika/ Oficjalski Gaweł/ Świątek Jan/ Mazur Witold/ Skoneczny Arkadiusz |
Puchar Świata Tomakomai | 2018.11.19-26 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Wójcik Patryk/ Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew /Tristan Loy / Magadalena Wójcik / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian /Czerwonka Natalia/ Ziomek Kaja/ Toumas Nieminen |
Zgrupowanie szkoleniowe Spała | 2018.11.29-12.06 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur/ Wójcik Patryk/ Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew/ Witold Mazur/ Tristan Loy / Rafał Babecki / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / /Czerwonka Natalia/ Toumas Nieminen/ Arkadiusz Skoneczny/ Maliszewski Piotr |
Puchar Świata Tomaszów Mazowiecki | 2018.12.06.12 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur/ Wójcik Patryk/ Czyszczoń Magdalena / Bródka Zbigniew/ Witold Mazur/ Tristan Loy / Rafał Babecki / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / /Czerwonka Natalia/ Toumas Nieminen/ Arkadiusz Skoneczny/ Maliszewski Piotr/ Hubert Krysztofiak/ Alex Moritz/ Ewa Białkowska |
Konsultacja szkoleniowa Heerenveen | 2018.12.10-14 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Wójcik Patryk/ Czyszczoń Magdalena / Bródka Zbigniew/ Witold Mazur/ Tristan Loy / Dominika Wrzosek / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / /Czerwonka Natalia/ Toumas Nieminen/ Arkadiusz Skoneczny/ Rafał Babecki |
Puchar Świata Heerenveen | 2018.12.14-17 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Wójcik Patryk / /Czyszczoń Magdalena / Bródka Zbigniew/ Witold Mazur/ Tristan Loy / Dominika Wrzosek / Nogal Artur / Artur Waś / Michalski Piotr / Kłosiński Sebastian / /Czerwonka Natalia/ Toumas Nieminen/ Arkadiusz Skoneczny/ Rafał Babecki |
Konsultacja szkoleniowa Spała | 2018.12.19.23 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Kłosiński Sebastian / Owczarek Mateusz / Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew / Witold Mazur/ Rafał Babecki/ Ewa Białkowska |
Konsultacja szkoleniowa Zakopane | 2018.12.27-31 | Wielgat Adrian / Bachanek Marcin/ Janicki Artur / Burzykowski Dawid /Palka Szymon / Wójcik Patryk / Żurek Damian/ Czyszczoń Magdalena / Bosiek Karolina / Bródka Zbigniew / Witold Mazur / Tristan Loy / Rafał Babecki |